УХАПШЕНЕ ДВЕ ОСОБЕ ПОВЕЗАНЕ СА ГАРАЖОМ ПУНОМ ОРУЖЈА: Хитно се огласио Дачић - Покушали да побегну из Србије
ПОТПРЕДСЕДНИК Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић изјавио је да је полиција ухапсила две особе, од којих је једна изнајмила гаражу у којој је пронађена велика количина оружја.

Фото: Инстаграм/мој београд
- Полиција је ухапсила две особе, од којих је једна изнајмила гаражу у којој је пронађена велика количина оружја - изјавио је Дачић.
- Лишени су слободе приликом покушаја бекства из Србије - казао је министар Дачић.
- Наставља се даљи рад на расветљавању умешаности других лица и мотива, и због тога нећемо објављивати идентитет ухапшених - изјавио је министар Дачић.

ВУЧИЋ НА ПИТАЊЕ БИ-БИ-СИ-ЈА О ТРАМПУ МЛАЂЕМ: За нас је важно да превазиђемо оптерећења из 1999. године
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић обратио се грађанима из Палате Србија, а питање му је поставио новинар Би-Би-Си-ја о сусрету са Доналдом Трампом Млађим.
14. 03. 2025. у 19:17

ИЗ КРЕМЉА ОТКРИЛИ: Појављивање Путина у војној униформи значи само једно
ПОЈАВЉИВАЊЕ руског председника Владимира Путина у Курској области у униформи је сигнал који говори о одлучности да се у најскорије време заврши операција ослобађања Курске области, рекао је портпарол Кремља Дмитриј Песков новинару Павлу Зарубину за ТВ „Русија 1“.
13. 03. 2025. у 15:32

ПОСВАЂАО СРБЕ И ХРВАТЕ: Маск рекао ОДАКЛЕ је Тесла и КОЈЕ је националности
ПРЕКО 13.000 лајкова је добио овај пост власника "Тесле".
13. 03. 2025. у 21:39
Коментари (0)