САСЛУШАН ВОЗАЧ КОЈИ ЈЕ УДАРИО ДЕЧАКА НА ПЕШАЧКОМ: Дете у тешком стању, животно угрожено

Јелисавета Љутић

02. 10. 2024. у 14:39

АЛЕКСА Р. (42) приведен је данас на саслушање у Друго основно јавно тужилаштво у Београду, због сумње да је изазвао тешку саобраћајну несрећу у којој је тешко повређен дечак Р. С. (11).

САСЛУШАН ВОЗАЧ КОЈИ ЈЕ УДАРИО ДЕЧАКА НА ПЕШАЧКОМ: Дете у тешком стању, животно угрожено

Фото: pixabay

Он је, како је "Новостима" потврђено из Тужилаштва, у потпуности признао дело које му се ставља на терет - тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.

Тужилаштво је суду поднело захтев за одређивања притвора осумњиченом, о којем ће бити накнадно одлучено.

Подсетимо, на дечака Р. С. је у понедељак увече, око 19 часова, на пешачком прелазу у Римској улици, код Основне школе "Јанко Веселиновић" у београдском насељу Вождовац, својим возилом налетео и ударио Алекса Р., који је возио "форд фокус".

Провером је утврђено да је возач управљао возилом са 0,58 промила алкохола у организму и под дејством кокаина, као и да не поседује возачку дозволу ни за једну категорију.

Дечак Р. С. налази се у јако тешком стању у Универзитетској дечјој клиници у Тиршовој, у коју је после незгоде примљен у веома тешком стању и са преломом лобање и нагњечењем мозга. Он је седитиран, налази се на респиратору, биће му урађен контролни скенер, али је и даље животно угрожен.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

КОЛИКО БИ ТРЕБАЛО ДА СТАВИТЕ У КОВЕРТУ "ДА СЕ НЕ ОБРУКАТЕ" Од цифре да се заврти у глави, детаљна рачуница

ЦЕНА столице на свадбама у Србији ове сезоне кошта и до 120 евра по госту, а у коверту не би требало ставити мање од 100 евра, "да се не осрамотите" где год да сте на весељу - неважно да ли у Београду, Врању, Суботици, Лозници, Бору...

24. 03. 2026. у 22:24

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Коментари (0)

ЗАПАД СЕ НЕРВИРА! Цела Русија слави, ово је чекала годинама!