ОДРЕЂЕН ПРИТВОР ВОЗАЧУ "АУДИЈА" КОЈИ ЈЕ ПОКОСИО ДЕЧАКА У НОВОМ БЕОГРАДУ: Иза решетака да не побегне
ПОВОДОМ предлога Трећег основног јавног тужилаштва у Београду за одређивање притвора М.М. (34) због сумње да је извршио тешко дело против безбедности јавног саобраћаја и непружање помоћи лицу повређеном у саобраћајној несрећи у Новом Београду када је тешко побређен дечак А.К.(10) и према С.Ј. (22) због помоћи учиниоцу после извршеног кривичног дела и такође непружање помоћи, Трећи основни суд је донео решење којим им се одређују притвори у трајању до 30 дана.
И. Митић
Препоручујемо
Сада је дефинитивно пукло савезништво САД и Украјине: Зеленски урадио нешто незамисливо
УКРАЈИНСКО руководство, након више од годину дана напора да одржи стабилне односе са администрацијом председника САД Доналда Трампа, јавно је признало крах досадашњег партнерства.
20. 04. 2026. у 20:41
Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"
БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.
20. 04. 2026. у 20:04
"Потврђена идиоткиња!" Рус извређао Мелонијеву, Италија упутила протест: "Фашистички олош, издала бираче"
ИТАЛИЈА је упутила оштар протест Русији након увредљивих изјава руског ТВ водитеља на рачун премијерке Ђорђе Мелони, док јој је председник државе пружио подршку и осудио скандалозне коментаре.
22. 04. 2026. у 08:44
Коментари (0)