УДАРИО САОБРАЋАЈЦА И ПОВРЕДИО ГА: Треће ОЈТ тражи притвр за насилника

Јелисавета Љутић

01. 11. 2024. у 15:18

У Трећем основном јавном тужилаштву у Београду данас је саслушан Н.А. (30) због напада на службено лице у вршењу службене дужности.

УДАРИО САОБРАЋАЈЦА И ПОВРЕДИО ГА: Треће ОЈТ тражи притвр за насилника

Фото: Танјуг/Милош Миливојевић

Окривљеном се ставља на терет да је 31.октобра, око 01,40 часова, у Новом Београду, у алкохолисаном стању, напао полицијског службеника Управе саобраћајне полиције и то тако што му је, након вербалне расправе, задао више удараца у пределу лица и нанео му лаке телесне повреде.

На саслушању код јавног тужиоца окривљени је изјавио да су наводи кривичне пријаве делимично тачни, а имајући у виду да постоје околности које указују да ће боравком на слободи утицати на сведоке – очевице и да ће поновити кривично дело, Треће основно јавно тужилаштво у Београду је поднело предлог да се према њему одреди притвор у трајању до 30 дана.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

СУПЕР АКЦИЈА, ОПРЕМИТЕ ДОМ И УШТЕДИТЕ И ПРЕКО 40%