ИСПОВЕСТ ЖЕНЕ У ЧИЈУ ЈЕ КУЋУ УШАО АЛИЈА БАЛИЈАГИЋ: Имао је пушку и браду, тражио је воду

Јована Шведић

03. 11. 2024. у 15:40

ЛУЦИЈА, жена у чији је дом ушао двоструки убица Алија Балијагић за којим се и даље трага, говорила је о потресним детаљима догађаја у својој исповести.

ИСПОВЕСТ ЖЕНЕ У ЧИЈУ ЈЕ КУЋУ УШАО АЛИЈА БАЛИЈАГИЋ: Имао је пушку и браду, тражио је воду

ФОТО: Novosti

Рекла је да се уплашила "и то не мало"

- Кад сам га видела помолио на врата, очекивала сам да ми је сестра улази, он са пушком, са брадом, са качкетом, са маскираним прслуком, и уђе као у своју кућу, ни куца, ни зове, ни имали кога. - рекла је.

ФОТО: Novosti

Рекла је да је тражио ракију, и након што му је сипала две чашице, кренуо је сам да сипа још.

- Није много седео, тачно у десет, десет до десет, петнаест до десет дошао, није пре. И отишао је наниже. - додала је. 

ПОГЛЕДАЈТЕ ДЕТАЉНИЈЕ У ВИДЕУ:

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

ФИЦО ШОКИРАН ПОНАШАЊЕМ ТРАМПА: Видно узнемирен сусретом алармирао Европу

СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо рекао је лидерима Европске уније на самиту прошле недеље да га је "шокирало" расположење председника Сједињених Америчких Држава Доналда Трампа током њиховог састанка у Мар-а-Лагу, изјавило је више европских дипломата, објавио је данас бриселски Политико.

28. 01. 2026. у 07:48

Коментари (0)

КО ЈЕ АЛКАРАЗОВ ОТАЦ? Прекинуо све због пара! Карлосе, хоћеш да купиш кола? Прво питај тату