У ЗЛАТАРИ У НОВОМ САДУ УКРАЛА ОГРЛИЦУ: Кривична пријава жени из Инђије осумњиченој за крађу

Љ.П.

28. 11. 2024. у 15:01

НОВОСАДСКА полиција поднеће кривичну пријаву против Д. С. (28) из Инђије, због постојања основа сумње да је учинила кривично дело крађа.

У ЗЛАТАРИ У НОВОМ САДУ УКРАЛА ОГРЛИЦУ:  Кривична пријава жени из Инђије осумњиченој за крађу

Г.Шљивић

Полиција је ухватила осумњичену непосредно након што је, како се сумња, украла из новосадске златаре огрлицу која је пронађена код ње.

По налогу Основног јавног тужилаштва у Новом Саду, против ње ће бити поднета кривична пријава у редовном поступку.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

"ПЉЕСКАЛА РУКАМА И СЛАВИЛА УБИСТВО" Лавров: Сви се сећамо како је смрт Гадафија одушевила Хилари Клинтон

РУСКИ министар спољних послова Сергеј Лавров рекао је да памти како је бивша америчка државна секретарка Хилари Клинтон пљескала рукама и славила убиство либијског лидера Моамера Гадафија 2011. године и алудирао да бивши сиријски председник Башар ел Асад тренутно живи у Москви, јер су њему и његовој породици прећени сличним физичким уништењем у Сирији.

14. 10. 2025. у 13:06

Коментари (0)

БРИТАНСКИ ГЕНЕРАЛ ПРИЗНАО: Украјина не може да победи Русију