МУШКАРАЦ "ПАО" ЗБОГ ДРОГЕ: У кући у околини Сомбора пронађени амфетамин и марихуана
Припадници Министарства унутрашњих послова у Сомбору ухапсили су К. Н. (23) из околине овог града због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
фото: ПУ у Сомбору
У претресу куће коју осумњичени користи полиција је пронашла више пакета са око 1,3 килограма белог праха налик на амфетамин, мању количину материје за коју се сумња да је марихуана, вагицу за прецизно мерење, као и новац за који се сумња да потиче од продаје наркотика.
К. Н. је одређено задржавање до 48 часова након чега је, уз кривичну пријаву, приведен Вишем јавном тужилаштву у Сомбору.
Препоручујемо
ДЕТАЉИ УЖАСА НА САВИ: Јован (29) после свађе са другом скочио у реку
10. 05. 2026. у 11:15
РОЂЕНДАН СЕ ПРЕТВОРИО У ТРАГЕДИЈУ: Младић се утопио у Сави
10. 05. 2026. у 10:23
ПЕТ САОБРАЋАЈНИХ УДЕСА У БЕОГРАДУ: Током ноћи, седморо лакше повређених
10. 05. 2026. у 07:13
РУСИЈА ПОНОВО БРУЈИ О ИЗЈАВИ ВУЧИЋА: Речи председника о санкцијама ударна вест у руским медијима
РУСКА агенција ТАСС преноси као ударну вест изјаву председника Србије Александра Вучића који је рекао синоћ да би, уколико би одлучио да уведе санкције Русији, „издао душу народа“.
06. 05. 2026. у 11:22
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
ШОК НА НАЈЛОН ПИЈАЦИ: Србин купио старе столице, вреде право богатство (ВИДЕО)
НА први поглед, чиниле су се као још један комад старог намештаја, али је искусно око препознало о чему је реч.
07. 05. 2026. у 10:25
Коментари (0)