UKRALI RENO: Ухапшен мушкарац из околине Житишта
ЗРЕЊАНИНСКА полиција, по налогу главног јавног тужиоца Основног јавног тужилаштва у овом граду, ухапсила је тридесетчетворогодишњег Н. Т. (1991) из околине Житишта, због сумње да је извршио кривична дела угрожавање сигурности и неовлашћено коришћење туђег возила.

B, G,
Такође, полиција ће против двадесетдвогодишњег Љ. Г. и једног седамнаестогодишњака, осумњичених за неовлашћено коришћење туђег возила, поднети кривичну пријаву у редовном поступку надлежним тужилаштвима.
Н. Т. се сумњичи да је, 12. јануара ове године, са Љ. Г. седамнаестогодишњаком из гараже у околини Житишта, одвезао „рено“ седамдесетосмогодишњег власника у којем су били кључеви. Потом је, како се сумња, Н. Т. запретио другим осумњиченима да ће их убити уколико буду признали да су узели аутомобил.
Н. Т. је, уз кривичну пријаву, приведен Основном јавном тужилаштву у Зрењанину. Након саслушања судија за претходни поступак одредио му је притвор до 30 дана.

УМРО СРПСКИ ПЕВАЧ: Прославио се у познатом такмичењу
ДАНАС је преминуо певач Бранислав Банда, чувени поштар из такмичења „Никад није касно“.
21. 05. 2025. у 16:24

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

ДАЛИБОР ЈЕ НАЈВИШИ ЧОВЕК У СРБИЈИ: Стопало му дуго скоро пола метра, а ево колико је он висок (ФОТО/ВИДЕО)
НАЈВИШИ човека Србије Далибор Мицић постаје све познатије име света филма и маркетинга.
20. 05. 2025. у 13:28
Коментари (0)