УБИСТВО У СРЕМСКОЈ МИТРОВИЦИ: Страдао мушкарац, у току истрага
ПРЕМА првим информацијама, на лице места одмах су изашли хитна помоћ и полиција. Нажалост, лекари су могли само да констатују смрт мушкарца, чији идентитет за сада није саопштен.

Новости
Страдао је мушкарац рођен 1991. године, а детаљи инцидента и даље нису познати.
Полиција је одмах изашла на терен, а увиђај је у току како би се утврдиле све околности овог трагичног догађаја. Према првим информацијама, засад нема званичних података о могућим осумњиченима нити о мотивима који су довели до убиства.
(ozon.rs)
БОНУС ВИДЕО - ПИЈАН ВОЗИО 200 НА САТ ПО СУРЧИНУ: Пресретачи зауставили џип канадских таблица

СКАНДАЛ У БРИТАНИЈИ, ПОРОДИЦЕ У ШОКУ: Директорка мртвачнице гледала цртани филм са мртвим бебама у својој кући
ЕЈМИ Аптон (38), оснивачица удружења Florrie’s Army у Лидсу у Енглеској, нашла се у центру велике афере након што су родитељи преминуле деце открили да су тела њихових беба држана у њеној кући уместо у мртвачници.
27. 08. 2025. у 17:50

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

ПЕВАЧ НИЈЕ БИО НА ОЧЕВОЈ САХРАНИ: "Није ме гризла савест"
ПЕВАЧ Раде Лацковић доживео је трагедију која му је потпуно променила живот.
09. 09. 2025. у 11:31
Коментари (0)