МИТО ЗА НЕПОСТУПАЊЕ ПО ЗАКОНУ: У Лесковцу ухапшен запослени у Градској управи и инвеститор

Игор Митић
Игор Митић

28. 01. 2025. у 13:58

Запослени у лесковачкој Градској управи С.С.(62) и Н.И.(51), из овог града, ухапшени су због постојања основа сумње да су починили кривично дело примања односно давања мита.

МИТО ЗА НЕПОСТУПАЊЕ ПО ЗАКОНУ: У Лесковцу ухапшен запослени у Градској управи и инвеститор

фото: И.Митић

Њих су ухапсили припадници МУП-а, Одељења за борбу против корупције Управе криминалистичке полиције, по налогу Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Нишу.

МУП је саопштио да се сумња да је С.С., у јулу 2023. године, од инвеститора Н.И. захтевао и примио 1.500 евра како у оквиру својих службених овлашћења, по сазнању да се у Улици Солунских ратника у Лесковцу гради објекат без грађевинске дозволе, не би извршио инспекцијски надзор и донео решење којим се наређује обустава радова и уклањање објекта до прибављања грађевинске дозволе.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени надлежном тужилаштву.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело

ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.

08. 04. 2026. у 02:39

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - На споменику му пише...

ОТАЦ ЉУБА РАНКОВИЋ ТУГУЈЕ: Син му преминуо у 41. години - "На споменику му пише..."

НЕМА већег искушења, нити већег бола него надживети своје дете. И не постоји човек, био он верник или атеиста, који се у тако страшном тренутку неће запитати зашто је Бог то дозволио.

11. 04. 2026. у 11:40

Коментари (0)

КРВАВА ТУЧА У КНЕЗ МИХАЈЛОВОЈ: Мушкарац (35) узнемиравао девојку (28), па га унаказио њен дечко (36)