УХАПШЕН РАДНИК ДОМA ЗДРАВЉА У СМЕДЕРЕВУ: Претио колегама и надређенима, ширио панику међу пацијентима
РАДНИК техничке службе Дома здравља у Смедереву ухапшен је због постојања сумње да је грубо претио колегама и надређенима и ширио неистине на друштвеним мрежама о томе да је опрема у тој здравственој установи неисправна, саопштила је Полицијска управа у Смедереву.
З. Грумић
Припадници Министарства унутрашњих послова у Смедереву, у сарадњи са Основним јавним тужилаштвом, ухапсили су Р. Ј. (50) због постојања основа сумње да је извршио кривична дела угрожавање сигурности, насилничко понашање и изазивање панике и нереда.
- Он се сумњичи да је у претходном периоду, као радник техничке службе Дома здравља у Смедереву, више пута грубо претио особљу, колегама и својим надређенима и вређао их, наводно незадовољан због промене радног места - наводи се у саопштењу ПУ Смедерево.
Такође се сумња да је Р. Ј. изазвао панику и узнемирење јавности, пре свега пацијената, тако што је на друштвеним мрежама лажно објављивао да је опрема у Дому здравља неисправна и небезбедна за особље и пацијенте.
Осумњичени је задржан до 48 сати након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен надлежном тужиоцу.
(Танјуг)
БОНУС ВИДЕО:
Ухапшен још један члан криминалне групе која је скривала оружје у гаражи у Новом Београду
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOKlikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ПУТИН КОМЕНТАРИСАО БРАК НАШЕ ПЕВАЧИЦЕ: "Српкиња ти је жена? Они то неће украсти! Срби су поштени и пристојни - ако си преписао фирму на њу"
ТОКОМ разговора Владимир Путин га је упитао ко је његова супруга.
10. 07. 2026. у 21:56
Коментари (0)