ПРЕНОСИЛА ПРЕКО ГРАНИЦЕ ГАСНИ ПИШТОЉ: Одређено задржавање турској држављанки, пронашли јој и 200 дијабола

Јелена Стојковић
Јелена Стојковић

13. 02. 2025. у 12:53

На граничном прелазу Прешево,приликом контроле возила турских регистарских ознака, полиција је пронашла пиштољ и муницију за њега, за које путница из ове земље није имала овлашћење.

ПРЕНОСИЛА ПРЕКО ГРАНИЦЕ ГАСНИ ПИШТОЉ: Одређено задржавање турској држављанки, пронашли јој и 200 дијабола

Фото: Ј.С.

Возилом је управљао мушкарац, држављанин Немачке, док је на месту сувозача седела  жена која је имала турску документацију.

Полиција је међу њеним личним стварима  пронашла гасни пиштољ и 200 дијабола, које се користе као муниција за њега.

Више јавно тужилаштво у Врању је потврдило, да је наложено задржавање турске држављанке, због кривичног дела “недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја”.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

КАКВА ИЗДАЈА! Кошаркаш Партизана потписује за Црвену звезду