ЖЕНА И МЛАДИЋ КРАЛИ ГАРДЕРОБУ У ТРЖНОМ ЦЕНТРУ У БЕОГРАДУ: Она све признаје и тврди да је клептоманка, он се брани ћутањем
Жена Л. Т. (55) и младић В. Р. (24) осумњичени су за крађу у недељу, 16. марта у тржном центру на Новом Београду.

Фото: С. Ј. М.
Том приликом Л. Т. је однела ствари у вредности од 17.780 динара, а В. Р. од 7.580 динара.
По налогу јавног тужиоца Трећег основног јавног тужилаштва у Београду, полицајци ПС Нови Београд донели су решење о задржавању.
На саслушању у тужилаштву Л. Т. је признала да је извршила кривично дело и рекла да се лечи од клептоманије, док В. Р. није желео да изнесе своју одбрану.
На предлог Трећег основног јавног тужилаштва у Београду суд је окривљенима одредио притвор у трајању до 30 дана, због постојања околности које указују да ће боравком на слободи поновити кривично дело.

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)