ПРИМОРАВАО СТРАНОГ ДРЖАВЉАНИНА ДА РАДИ НА ЊЕГОВОМ ГРАДИЛИШТУ: Одређен притвор до 30 дана Суботичанину осумњиченом за трговину људима
Полиција у Суботици, по налогу Вишег јавног тужилаштва у том граду, ухапсили су С. Л. (45) из Суботице, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело трговина људима.

Фото Shutterstock
Сумња се да је он, у претходном периоду, приморавао педесетдеветогодишњег страног држављанина да ради на његовом градилишту, користећи његове тешке прилике и држао га у заблуди да ће му исплатити зараду, као и да му је узео путну исправу.
Осумњиченом је након саслушања судија Вишег суда у Суботици одредио притвор до 30 дана.

ЏЕЈ ДИ ВЕНС УДАРИО НА ЗЕЛЕНСКОГ: То што он ради је апсурдно
У ИНТЕРВЈУУ за интернет портал УнХерд , амерички потпредседник Џеј Ди Венс назвао је нападе украјинског председника Володимира Зеленског на САД „непродуктивном реториком“ и „апсурдним“.
15. 04. 2025. у 10:27

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

"СИНА СМО САХРАНИЛИ У НИКШИЋУ" Жељко Самарџић о највећој животној трагедији: "То је била туга за све нас"
ПЕВАЧ проговорио о болној теми.
15. 04. 2025. у 10:18
Коментари (0)