ЛАБАРАТОРИЈА МАРИХУАНЕ У СТАНУ: Нађени и пиштољи, оптужен Драган С.
Више јавно тужилаштво у Београду подигло је оптужницу против Драгана С. (73) због сумње да је у септембру прошле године неовлашћено држао већу количину ватреног оружја и муниције и да је неовлашћено производио и држао ради продаје опојну дрогу канабис.
ФОТО:ПУНС
Тужилаштво је суду предложило да му продужи меру забране напуштања стана уз примену електронског надзора да не би поновио кривично дело у кратком временском периоду.
Постоји оправдана сумња да је Драган С. 30. септембра 2024. године у стану на адреси пребивалишта, неовлашћено држао два пиштоља марке валтер” и "чешка збројевка" и 156 комада метака различитог калибра. У стану је пронађена и импровизована лабораторија за производњу канабиса са пратећом опремом.
Такође, пронађено је 728 грама осушених делова биљке канабис, која садржи психоактивну контролисану супстанцу, затим 2.455 грама делова биљке канабис, 19 младих биљака канабиса, три дигиталне вагице за прецизно мерење, као и 23.465 евра, који како се сумња потиче од продаје опојне дроге.
Препоручујемо
УБИЦА ПУЦАО У ЛЕЂА: У обрачуну миграната код Обреновца усмрћена једна особа
14. 05. 2026. у 06:30
МУШКРАЦ ИЗБОДЕН НА БЕЖАНИЈИ? Крвав дошао у болницу с раном испод ребра
13. 05. 2026. у 22:13
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)