ПРИТВОР ДО 30 ДАНА: Приведена двојица осумњичених за трговину 10 килограма кокаина

СУДИЈА за претходни поступак Вишег суда у Новом Саду одредио је притвор до 30 дана двојици осумњичених за неовлашћену производњу и стављања у промет опојних дрога.

ПРИТВОР ДО 30 ДАНА: Приведена двојица осумњичених за трговину 10 килограма кокаина

ФОТО:МУП

Како су навели у новосадском Вишем суду, осумњиченом Ж.М. (58), ова мера изречена је због постојања особитих околности које указују да ће у кратком временском периоду поновити кривично дело, а П.П. (26) због опасности од бекства и утицаја на сведоке које може ометати несметано вођење поступка.

ФОТО:МУП

Против ове одлуке, како додају у Вишем суду у Новом Саду, дозвољена је жалба кривичном ванпретресном већу овог суда.

ФОТО:МУП

Потпредседник Владе и министар унутрашњих послова Ивица Дачић, подсећамо, изјавио је да су припадници МУП-а, Управе криминалистичке полиције у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Новом Саду, запленили 10 килограма кокаина и ухапсили две особе, због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

Припадници Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Новом Саду, како је изјавио министар Дачић, ухапсили су П.П. (1999) и Ж.М. (1967), због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

ФОТО:МУП

Полиција је, како је саопштено у МУП, приликом претреса станова и возила које осумњичени користе пронашла и запленила 10 килограма кокаина и 16.800 евра. Такође, заплењено је и једно путничко возило и камион.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²

"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."

02. 06. 2026. у 21:24

Коментари (0)

ГОТОВО ЈЕ! Душан Влаховић више није играч Јувентуса