ЗАПЛЕЊЕНА ДРОГА И ВАГИЦА ЗА ПРЕЦИЗНО МЕРЕЊЕ: Хапшење у Лебану због сумње на трговину и производњу марихуане

Игор Митић
Игор Митић

08. 05. 2025. у 18:28

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Лебану ухапсили су А. С. (27) из Лебана, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

ЗАПЛЕЊЕНА ДРОГА И ВАГИЦА ЗА ПРЕЦИЗНО МЕРЕЊЕ: Хапшење у Лебану због сумње на трговину и производњу марихуане

И. Митић

Полиција је приликом претреса стана који користи осумњичени пронашла мању количину марихуане и вагицу за прецизно мерење, док су на тераси пронађене две саксије са, како се сумња, стабљикама канабиса.

Осумњиченом је, по овлашћењу Основног јавног тужилаштва у Лесковцу, одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужиоцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

Коментари (0)

ДИГИТАЛИЗАЦИЈА - ПАРАДИГМА МОДЕРНОГ ПОСЛОВАЊА