УХАПШЕН НА ПРЕЛАЗУ "ЈАРИЊЕ": Кријумчарио цигарете

Загорка Ускоковић

20. 05. 2025. у 14:47

Припадници УКП МУП Србије, Одељења за борбу против корупције, по налогу Посебног одељења за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Краљеву, у наставку акције борбе против корупције, ухапсили су В. П. (31) из Звечана .

УХАПШЕН НА ПРЕЛАЗУ ЈАРИЊЕ:  Кријумчарио цигарете

Foto: MUP

Осумњичени је ухапшен након што је аутомобилом прешао административни прелаз „Јариње“ према Рашки, у којем је, избегавајући мере царинског надзора, у специјално израђеним преградама пренео 2.599 паклица цигарета различитих произвођача, укупне вредности око 1.022.000 динара.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова, након чега ће, уз кривичну пријаву, бити спроведен у надлежно тужилаштво.

Припадници Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције, Одељења за борбу против корупције наставиће даљи рад на сузбијању корупције на територији Републике Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.

27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих

КРИСТИЈАН НА МУКАМА: "Деца су нам у болници, по цео дан примају инфузије, не одвајамо се од њих"

КРИСТИЈАН Голубовић огласио се из Клиничко-болничког центра Земун, где се тренутно налази заједно са супругом Кристином Спалевић. Њихова деца тренутно су хоспитализовани, а породица пролази кроз тежак период.

28. 07. 2025. у 22:12

Коментари (0)

КО ЈЕ ИЗАБРАНИЦА МИЛАНА ВАСИЋА: Ево зашто је 18 година млађа уметница његова сродна душа коју је одувек тражио