ВРАЊАНЦУ ПРОДУЖЕН ПРИТВОР: И даље се спроводи истрага

Јелена Стојковић
Јелена Стојковић

22. 05. 2025. у 13:26

Врањанац Д. Х. (36) остаће и даље у притвору потврђено је Новостима у Вишем јавном тужилаштву у Врању

ВРАЊАНЦУ ПРОДУЖЕН ПРИТВОР: И даље се спроводи истрага

Фото: Ј.С.

Реч је о човеку који је недавно  пуцао полуаутомтским оружјем у селу Нерадовац на другог мушкарца.

Осумњичениом је притвор продужен  на још 30 дана, а за то време поступајући тужилац спроводиће истрагу у вези случаја.

Подсећамо, 14. априла Д.Х. је из полуаутомтског оружја испалио више од 10 метака на М.К. у централној улици у селу Нерадовац, надомак Врања.

Милош Костић  је том приликом задобио тешке телесне повреде, а одмах након тога је збринут и оперисан у Здравственом центру у Врању. 

Повод за пуцњаву су дугогодишње свађе, двојице миушкараца.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

ЗБОГ СРБИЈЕ (ОПЕТ) ЗГРОЗИЛИ СВЕТ: Ево шта су сад урадили хулигани из Босне!