НА СЛАВИ НОЖЕМ ИЗБО БИВШЕГ ЗЕТА: Оптужница за убиство у Батајници
22. 05. 2025. у 13:55
Више јавно тужилаштво у Београду подигло је оптужницу против Миодрага Бојића (70) због постојања оправдане сумње да је 20. јануара 2025. године у породичној кући у Земуну убио Данета Нинића, бившег ванбрачног супруга своје ћерке, током прославе породичне славе.
Повезане вести

КРЕНУО ЈЕ КА МЕНИ, НЕШТО МИ ЈЕ "ПУКЛО" И УБО САМ ГА НОЖЕМ: Миодраг Бојић испричао у суду како је и зашто усмртио бившег зета
МИОДРАГ Бојић негирао је данас у Вишем суду у Београду оптужбу за убиство бившег зета Драгана Нинића, којег је убо ножем после свађе у кући у Батајници након славе Светог Јована 20. јануара ове године. Он је рекао да није крив сигурно и да никада ни са ким није имао проблема или сукоба.
09. 09. 2025. у 14:12
Најновије из рубрике

МУП СЕ ХИТНО ОГЛАСИО: Ухапшена особа са Интерполове потернице
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције у сарадњи са Управом за технику и Полицијском управом у Новом Саду, ухапсили су у Београду држављанина Босне и Херцеговине А. К. (1991) за којим је Интерпол Сарајево расписао међународну потерницу због кривичног дела убиство.
26. 09. 2025. у 18:49

КРОЗ ЖАБАЉ ВОЗИО ПОТПУНО ПИЈАН: Полиција у Јужнобачком округу за дан, из саобраћаја искључила 21 возача
ПОЛИЦИЈСКА управа у Новом Саду је, 25. септембра, на подручју Јужнобачког округа, открила и санкционисала укупно 317 прекршаја из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
26. 09. 2025. у 14:46

СРПСКА ПОЛИЦИЈА РАЗОТКРИЛА ОПАСНУ МРЕЖУ: Двоје ухапшено због организовања ратовања ван земље
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције - Службе за борбу против тероризма у сарадњи са Безбедносно информативном агенцијом и надлежним тужилаштвима, ухапсили су две особе због постојања основа сумње да су починиле кривично дело организовање учествовања у рату или оружаном сукобу у страној држави.
26. 09. 2025. у 14:34

ПОВРЕЂЕНИ ОТАЦ, МАЈКА И БЕБА: Тешка саобраћајна несрећа код Медвеђе
У САОБРАЋАЈНОЈ несрећи која се догодила у селу Туларе, у општини Медвеђа, повређена је породица која се налазила у возилу, отац, мајка, и једанаестомесечна беба.
26. 09. 2025. у 14:25

ЧЛАНОВИ БАЛКАНСКОГ КАРТЕЛА ПАЛИ У ОПЕРАЦИЈИ "ПАУК": Пронађено 4,5 тона кокаина у Валенсији, 365.000 евра, оружје...
ТРИ припадника "балканског картела", заједно са још 78 особа, ухапшени су у великој акцији полиције у Валенсији.
26. 09. 2025. у 12:48
Коментари (0)