НАСТАВАК АКЦИЈЕ У БОРБИ ПРОТИВ КОРУПЦИЈЕ: Ухапшена докторка из Крушевца
У НАСТАВКУ акције борбе против корупције, припадници Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције, Одељења за борбу против корупције у сарадњи са Посебним одељењем за сузбијање корупције Вишег јавног тужилаштва у Краљеву, ухапсили су Ј. М. (1962) из Крушевца, хирурга у Општој болници у Крушевцу, због постојања основа сумње да је извршила кривично дело злоупотреба службеног положаја.
Фото: Илустрација
Она се сумњичи да је јуче, искоришћавањем свог службеног положаја, а у намери да за себе прибави корист, од једног пацијента примила новац како би му, без заказивања, потребну хируршку интервенцију урадила одмах.
Осумњиченој Ј. М. је одређено задржавање до 48 часова, након чега ће, уз кривичну пријаву бити спроведена надлежном тужилаштву.
Како се наводи у саопштењу МУП-а, припадници Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције, Одељења за борбу против корупције наставиће даљи рад на сузбијању корупције на територији Републике Србије.
БАЈАТОВИЋ ОТКРИО ПОТЕНЦИЈАЛНЕ КУПЦЕ НИС-А: "Руски капитал мора да буде анулиран"
ДИРЕКТОР Србијагаса Душан Бајатовић изјавио је вечерас да продају НИС-а Русима 2008. не види као лош пословни потез, али да руски капитал у тој компанији мора да буде анулиран, јер НИС мора да настави да ради, а као потенцијалне купце НИС-а види субјекте из арапских земаља, али не искључује ни европске, или америчке компаније.
18. 11. 2025. у 22:27
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ТАЈ МАЛИ ЖУТ БИКИНИ: Тенисерке запалиле нет фоткама са плаже
АРИНА Сабаленка и Паула Бадоса су у жижи.
18. 11. 2025. у 11:34
Коментари (0)