ВИШАК ВЕЋИ ОД 1.400 ЛИТАРА ГОРИВА: Цариници на Бездану спречили кријумчарење непријављеног погонског горива на броду
ЦАРИНСКИ службеници који се против кријумчара боре на рекама, спречили су 5. јуна покушај да се на једном броду прокријумчари више од 1.400 литара непријављеног погонског горива.
ФОТО.Управа царине
Случај је откривен на граничном прелазу Бездан приликом контроле брода који је гурао четири празне барже.
Препоручујемо
ОГЛАСИО СЕ ДАЧИЋ О УБИСТВУ НА СЕЊАКУ: "Нема дан раније, или касније..."
24. 05. 2026. у 12:23
ПОГИНУО РАДНИК НА ГРАДИЛИШТУ У СОПОТУ: Задобио тешке повреде, није му било спаса
23. 05. 2026. у 20:12
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ЖЕЛИМ ОСВЕТУ": Путин издао наредбу - нека почне одмазда
Велики број мртвих у нападу који једна страна назива "терористичким актом", а друга "легитимним циљем".
23. 05. 2026. у 19:33
Коментари (0)