"НИСАМ БИО НА ПОТАЈИ, НИТИ КОПАО ЈАМУ" Отац осумчињечног Дејана Драгијевића говорио о случају мале Данке (ВИДЕО)
РАДОСЛАВ Драгијевић, отац осумњиченог Дејана Драгијевића истакао је да није био у потаји, нити је копао никакву јаму по отужби да је у њу сакривено тело мале Данке Илић.
Фото: Новости
- Нисам био на појати. Рекли су да сам био са Срђаном. Отишли смо да сахранимо бебу. Ја не знам ни која кола вози Срђан. Једва и ја идем јер сам тежак срчани и плућни болесник, а камоли да копам било коју јаму. Дејана нисам видео јер су га отерали - поручио је Радослав Драгијевић.
Подсетимо, у Бањском пољу код Зајечара данас је почела реконструкција догађаја од 26. марта прошле године када је нестала двогодишња девојчица Данка Илић.
Више о томе прочитајте КЛИКОМ ОВДЕ.
Препоручујемо
ОСУМЊИЧЕНИ ЗА УБИСТВО ДАНКЕ ИЛИЋ ДОВЕДЕНИ У БАЊСКО ПОЉЕ: Почела реконструкција нестанка девојчице
16. 06. 2025. у 11:42 >> 12:26
ПУТИНОВ СПЕЦИЈАЛАЦ: Готово је са Гренландом, нека се спреми Канада?
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су већ одлучиле о судбини Гренланда, да ли је на реду Канада, запитао се Кирил Дмитријев, специјални представник руског председника Владимир Путина за инвестиционо-економску сарадњу са иностранством.
06. 01. 2026. у 12:49
БРИТАНЦИ ТВРДЕ: Ово је Трампов план за Гренланд, погледајте шта нуди амерички председник
СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе желе да понуде Гренланду споразум о слободном придруживању, сличан оном које Вашингтон има са појединим малим државама у Тихом океану, сазнаје Економист.
06. 01. 2026. у 14:39
КАКО ИЗГЛЕДА ЖИВОТ У НАЈХЛАДНИЈЕМ МЕСТУ НА СВЕТУ? Село у којем се аутомобили не гасе, телефони не раде, а деца иду у школу на –50°C
ПРОСЕЧНА температура у граду зими пада на -58 степени Целзијуса...
07. 01. 2026. у 18:20
Коментари (0)