ХАПШЕЊЕ ЗБОГ ОШТЕЋЕЊА ЈАВНИХ УРЕЂАЈА: Осумњичени подесним алатом секао оптичке каблове
Припадници Министарства унутрашњих послова у Власотинцу ухапсили су И. Р. (55) из околине овог места, због постојања основа сумње да је извршио кривично дело уништење и оштећење јавних уређаја.
И. Митић
Он се сумњичи да је јуче у једној улици у Власотинцу, употребом подесног алата исекао оптичке каблове власништва телекомуникационог предузећа и на тај начин причинио штету том предузећу у износу од око 185.000 динара.
Осумњичени је, уз кривичну пријаву, приведен Основном јавном тужилаштву у Лесковцу.
Препоручујемо
УБИСТВО НА САЛАШУ КОД КИКИНДЕ: Станар убио газду код којег је становао
19. 11. 2025. у 13:08
СТРАДАЛЕ ДВЕ ОСОБЕ: На подручју ПУ Краљево у октобру 59 саобраћајних удеса
19. 11. 2025. у 12:12
БАЈАТОВИЋ ОТКРИО ПОТЕНЦИЈАЛНЕ КУПЦЕ НИС-А: "Руски капитал мора да буде анулиран"
ДИРЕКТОР Србијагаса Душан Бајатовић изјавио је вечерас да продају НИС-а Русима 2008. не види као лош пословни потез, али да руски капитал у тој компанији мора да буде анулиран, јер НИС мора да настави да ради, а као потенцијалне купце НИС-а види субјекте из арапских земаља, али не искључује ни европске, или америчке компаније.
18. 11. 2025. у 22:27
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
ТАЈ МАЛИ ЖУТ БИКИНИ: Тенисерке запалиле нет фоткама са плаже
АРИНА Сабаленка и Паула Бадоса су у жижи.
18. 11. 2025. у 11:34
Коментари (0)