У АУТО-ПРИКОЛИЦИ У РУМЕНКИ ЗАПЛЕЊЕНО 20 КИЛОГРАМА МАРИХУАНЕ: Новосадска полиција ухапсила двојицу осумњичених за трговину дрогом
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Новом Саду запленили су 20 килограма марихуане и ухапсили Д. Д. (55) и В. М. (43) из овог града, због постојања основа сумње да су учинили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
ФОТО: ПУНС
ФОТО: ПУНС
Претресом ауто-приколице коју заједнички користе, паркиране испред куће у Руменки у којој непријављено борави В. М., полиција је пронашла две путне торбе са 15 кеса овог наркотика.
ФОТО: ПУНС
Д. Д. и В. М. је одређено задржавање у трајању до 48 сати и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.
Препоручујемо
АМЕРИКАНЦИ ПИШУ: Србија прва набавила хиперсоничне балистичке ракете у Европи, револуција у повећању ватрене моћи (ФОТО)
ФОТОГРАФИЈЕ које приказују ловачки авион МиГ-29 Ратног ваздухопловства Србије са две балистичке ракете CM-400AKG кинеске производње указују на то да је Србија постала други страни корисник овог типа ракета, што значајно мења раније веома ограничене ударне могућности ових авиона, пише амерички специјализовани магазин "Милитари воч" у тексту под називом "Прве хиперсоничне балистичке ракете у Европи: Српски ловци МиГ-29 интегрисали кинеско наоружање за револуционарно повећање ватрене моћи".
11. 03. 2026. у 16:26
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"У ХРВАТСКОЈ ИРАНСКА ТЕРОРИСТИЧКА ЈАЗБИНА" Милановић љут на Израелца: "Брацо, ово је Загреб - не Тел Авив!"
ПРЕДСЕДНИК Хрватске Зоран Милановић коментарисао је наводе израелског амбасадора Герија Корена да се усред Загреба налази терористичка јазбина у иранској амбасади.
11. 03. 2026. у 13:59
Коментари (0)