ЗАПЛЕНА НА ГРАНИЦИ ПРЕШЕВО: "Ухваћена“ са великом количином таблета
НА ГРАНИЧНОМ прелазу Прешево, на излазу из наше земље код држављанке Турске, прегледом возила пронађена је већа количина психоактивних лекова, сазнају "Новости".

Фото: Ј.С.
Испод седишта сувозача, где је седела, пронађено је преко 1800 таблета као и више врста лекова, потврђено нам је у Вишем јавном тужилаштву у Врању.
Осумњичена је, иначе, са својим супругом, који је управљао возилом, путовала из Француске за Турску. Њој је одређено задржавање, а и саслушана је у Вишем тужилаштву у Врању.

"ПОДСЕЋАМО ПОЛИЦИЈУ, ОСТАЛО ЈЕ ЈОШ 48 САТИ" Шешељ ће са српским четницима организовати уклањање барикада у Земуну
СРПСКА радикална странка (СРС) подсећа надлежне да је остало још 48 сати до испуњења рока који су дали полицији да ослободи центар Земуна од блокадера који блокадама обележавају границе Независне државе Хрватске.
07. 07. 2025. у 16:38

"МОГЛО БИ УМРЕТИ 4.500 ЉУДИ" Ова земља је најугроженија на Западном Балкану, хитан састанак у СЗО због врућина у Европи
ЈУЖНА Европа суочава се са жестоким топлотним таласом - температуре прелазе 40 степени Целзијуса, а у шпанској покрајини Уелва измерено је рекордних 46 степени, што је највиша јунска температура у историји земље. Истовремено, Италија, Грчка, Португалија и Западни Балкан такође бележе рекордне врућине, праћене шумским пожарима и људским жртвама.
01. 07. 2025. у 11:45

ЈЕЗИВ СНИМАК: Човека прогутао питон дуг 8,5 метара
ЛОКАЛАЦ по имену Ла Ноти (61) нападнут је од стране змије од 8,5 метара док је чувао своју стоку у југоисточном Сулавесију у Индонезији у петак ујутру.
07. 07. 2025. у 17:26
Коментари (0)