ТУРЧИН НОЖЕМ ИЗБО МУШКАРЦА: Након крваве драме на Звездари тужилаштво тражи притвор

В.Н.

13. 09. 2025. у 13:35

У ВИШЕМ јавном тужилаштву у Београду саслушан је држављанин Републике Турске Адем Y. (23) због постојања основане сумње да је 11. септембра 2025. године на територији ГО Звездара покушао да лиши живота држављанина Републике Киргистан З.А.Е.

ТУРЧИН НОЖЕМ ИЗБО МУШКАРЦА: Након крваве драме на Звездари тужилаштво тражи притвор

Фото: Shutterstock

Осумњичени је на саслушању негирао извршење кривичног дела и изнео је своју одбрану. Након саслушања тужилаштво је предложило судији за претходни поступак Вишег суда у Београду да Адему Y. одреди притвор због опасности од бекства, да не би утицао на сведоке и да не би у кратком временском периоду поновио кривично дело.

Наредбом о спровођењу истраге осумњиченом се на терет ставља кривично дело Покушај убиства.

Постоји основана сумња да се Адем Y. 11. септембра око 1:30 у друштву са још четири држављанина Републике Турске у улици Николе Доксата, на Звездари, нашао са петорицом држављана Рерпублике Киргистан, међу којима је био и оштећени З.А.Е, где је најпре дошло до расправе и свађе, а затим и до размене удараца и гурања.

Након тога је, како се сумња, Адем Y. извадио нож и кренуо према оштећеном који се померао уназад, али му је осумњичени пришао и задао му убод ножем у пределу горњег дела абдомена, наневши му тешку телесну повреду опасну по живот.

(Блиц)

БОНУС ВИДЕО:

ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Хаџи Пурићи И 300 медаља шампиона знања

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ! Орбан се хитно јавио из Копенхагена

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".

02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)

ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.

02. 10. 2025. у 10:47

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић

ВЕДРАНА ОГОРЧЕНА: "Пилић је био хришћанин! Срамота за Сплит, само мртав Пилић може бити - велики Пилић"

ХРВАТСКИ тениски ас Никола Пилић преминуо је у 87. години живота у Ријеци, а сахрањен је протеклог викенда у Опатији, граду у којем је провео последње дане живота.

02. 10. 2025. у 07:20

Коментари (0)

ХРВАТИ У ШОКУ ЗБОГ СРПСКОГ ТВ КОМЕНТАТОРА: Нису могли да верују шта слушају док Динамо Загреб игра у Србији (ВИДЕО)