ХИСТЕРИСАЛА И ТРАЖИЛА ПРАВНИ ОСНОВ ЗА ПОСТУПАЊЕ: Поморишки се вратила са пута ка Копаонику након упада УКП
НАКОН што је обавештена да су припадници Управе криминалистичке полиције упали у просторије Трећег основног јавног тужилаштва, Ивана Поморишки се вратила са пола пута ка Копаонику, где је требало да учествује на струковној конференцији Високог савета тужилаштва.
Фото Shutterstock
Према нашим сазнањима, шефица Трећег основног јавног тужилаштва по повратку у Београд хистерисала је и тражила од припадника УКП правни основ за поступање, али је, како сазнајемо, врло брзо умирена и постала крајње сарадљива.
Подсећамо, рано јутрос припадници УКП упали су у просторије овог тужилаштва због основане сумње да је управо одатле процурела информација о истрази у вези са В.С.
Као што смо и раније писали, Поморишки је у више наврата у медијима довођена у везу као особа која одаје поверљиве податке из тужилаштва бројним политичарима, укључујући пре свега Маринику Тепић, с којом је некада била партијска колегиница у Лиги социјалдемократа Војводине.
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"
КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.
21. 01. 2026. у 16:48
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
МИРА АДАЊА ПОЛАК ПРОДАЛА СВУ ИМОВИНУ Није остало ништа: "Све што је могло да се прода, продала сам..."
ПРИВАТНОСТ никада није делила са широким аудиторијумом...
20. 01. 2026. у 09:05
Коментари (0)