ВИДЕЛИ ПОЛИЦИЈУ, ПА БАЦИЛИ КЕСУ СА 130 ГРАМА МАРИХУАНЕ: Ухапшена двојица Новосађана осумњичених за трговину дрогом, трећем кривична пријава

Љиљана Прерадовић

12. 11. 2025. у 13:06

НОВОСАДСКА полиција ухапсила је О. В. (19) и С. М. (21) из овог града, због постајања основа сумње да су учинили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

ВИДЕЛИ ПОЛИЦИЈУ, ПА БАЦИЛИ  КЕСУ СА 130 ГРАМА МАРИХУАНЕ: Ухапшена двојица Новосађана осумњичених за трговину дрогом, трећем кривична пријава

Foto: Shutterstock

Они се сумњиче да су синоћ на улици продали марихуану двадесетпетогодишњем Новосађанину В. М. код кога је полиција пронашла тај наркотик.

Када их је полиција уочила, у близини, осумњичени су бацили кесу са око 130 грама марихуане, а код њих је пронађен новац за који се сумња да потиче од продаје наркотика.

О. В. и С. М. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведени, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.

Против В. М. ће бити поднета кривична пријава, у редовном поступку, због постојања основа сумње да је учинио кривично дело неовлашћено држање опојних дрога.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ! Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

"РУСИ, ИДИТЕ КУЋИ!" Језива политичка порука са трга у Будимпешти, Мађар већ почео да ради по налогу Брисела (ВИДЕО)

ВЕЛИКИ политички заокрет у Мађарској најавио је лидер опозиционе Тисе Петар Мађар, који је после изборне победе поручио да земљу чека обнова пуног учешћа у Европској унији и НАТО, миран пренос власти и озбиљно преуређење државног врха.

13. 04. 2026. у 07:27

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

САМОУБИСТВО БИВШЕГ МИНИСТРА МУП-А ИСПРЕД СКУПШТИНЕ: Оставио 3 коверте, одузео себи живот због Хашког трибунала

На данашњи дан, 11. априла 2002. године, на улазу у здање Дома Народне Скупштине Србије (тадашње Скупштине СРЈ) у Београду, бивши министар унутрашњих послова Србије Влајко Стојиљковић извршио је самоубиство, непосредно након усвајања Закона о сарадњи са Хашким трибуналом. Преминуо је два дана касније од последица рањавања.

11. 04. 2026. у 21:30 >> 21:39

Коментари (0)

САДА ЈЕ СВЕ ЈАСНО! Никола Јокић остао у конкуренцији за МВП награду, Денвер добио тешког ривала у првој рунди плеј-офа