АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: У Београду ухапшена двојица осимњичених за разбојништво и крађу

Предраг Стојковић
Предраг Стојковић

14. 11. 2025. у 19:48

ПОЛИЦИЈСКИ службеници Полицијске управе за град Београд, у сарадњи са Трећим и Првим основним јавним тужилаштвом у Београду, у одвојеним акцијама, ухапсили су М. Б. (2002) због постојања основа сумње да је извршио више кривичних дела разбојништво и крађа, као и Д. К. (1996) због постојања основа сумње да је извршио више кривичних дела тешка крађа.

АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ: У Београду ухапшена двојица осимњичених за разбојништво и крађу

Фото: З. Јовановић

М. Б. је, како се сумња, 12. новембра, у једној кладионици у Новом Београду, уз претњу пиштољем, од раднице одузео око 70.000 динара, а сумња се и да је 6. новембра, уз претњу ножем, од раднице апотеке на Палилули одузео око 10.000 динара, саопштено је данас из МУП-а.

Такође, сумња се да је он 18. октобра из једне кладионице у Земуну одузео 47.000 динара, као и 9.000 динара из кладионице на Вождовцу, 23. октобра.

Д. К. се сумњичи да је из више кућа на подручју Београда, које је ноћу обијао, украо новац, накит и сатове, које је затим продавао и новац трошио за сопствене потребе.

Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они су, уз кривичне пријаве, приведени надлежним тужилаштвима.

Танјуг

БОНУС ВИДЕО - ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Анђела Вуковић - Радозналост је њена супермоћ

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

ОРБАН ОТКРИО ШОК ДЕТАЉЕ: Одбио сам позив Клинтона да уђем у рат са Србијом 1999. године

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је да је 1999. године, током свог првог премијерског мандата, док су трајали сукоби у АП Косову и Метохији и НАТО агресија, добио позив од тадашњег америчког председника Била Клинтона да Мађарска отвори други фронт и нападне Србију или "бар да пуца из Мађарске преко Војводине све до Београда", али да је одбио такав позив, пренео је данас Телеx.

09. 02. 2026. у 11:13

Коментари (0)

СУБОТИЧАНИН ИСПИСАО ЈЕДНУ ОД НАЈЛУЂИХ ПРИЧА У ИСТОРИЈИ СПОРТСКОГ КЛАЂЕЊА:  Три добитна тикета у SOCCERBETU – 30 милиона динара!