УХАПШЕН ПРОГОНИТЕЉ: Пратио непознату жену и претио јој
ДАНАС у Трећем основном јавном тужилаштву у Београду саслушан је Н.С. (52) због постојања основане сумње да је извршио кривично дело "прогањање", а који је по налогу јавног тужиоца задржан до 48 часова у станици на Новом Београду.
Фото: Depositphotos
Окривљеном се ставља на терет да је у временском периоду од септембра до 19. децембра 2025. године, упорно, предузимао радње у циљу физичког приближавања оштећеној М.Ф.К. (49) и настојао да против њене воље са њом успостави контакт непосредно на тај начин што је долазио до здравствене установе у којој оштећена ради, те јој претио нападом на живот.
Износећи одбрану окривљени је негирао извршење кривичног дела, а имајући у виду постојање опасности од бекства и околности које указују да ће боравком на слободи утицати на оштећену, Треће основно јавно тужилаштво у Београду је поднело предлог надлежном суду да према окривљеном одреди притвор.
Препоручујемо
ПУЦЊАВА У ЛОКАЛУ НА НОВОМ БЕОГРАДУ: Рањен власник- нападач ухапшен (ФОТО/ВИДЕО)
21. 05. 2026. у 12:31 >> 13:13
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
ПОРЕКЛО ВОЈИНА ЋЕТКОВИЋА Рођен у Крушевцу, а корени му нису из Србије: "Никада се нисам одрицао дедова и прадедова - поносан сам"
"ЈЕСАМ, поносан сам на своје порекло."
20. 05. 2026. у 16:57
Коментари (0)