ПУЦЊАВА У БАЧКОЈ ПАЛАНЦИ: Рањен младић - нападач у бекству
У УТОРАК увече, нешто после поноћи, у бачкопаланачком насељу Блок Партизан дошло је до пуцњаве у којој је рањен двадесетогодишњи младић.
Фото: Н. Скендерија
Инцидент се догодио под још увек неразјашњеним околностима. Према првим информацијама, непозната особа испалила је хице у правцу младића, након чега је побегла са лица места.
Припадници Министарства унутрашњих послова одмах су изашли на лице места, блокирали овај део насеља и обавили детаљан увиђај. Како преносе БАП вести, нападач је и даље у бекству, а полиција интензивно трага за њим.
Стање повређеног
Младић је након рањавања хитно збринут, али званичних информација о степену његових повреда и тренутном здравственом стању још увек нема. Мотиви овог напада биће утврђени даљом истрагом која је у току.
Грађани овог дела Бачке Паланке узнемирени су због ноћних дешавања, а полицијске патроле су појачане у овом рејону.
(Телеграф)
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
"ПРЕВИШЕ ЈЕ ЛЕПА, ЖЕЛИМ ЊЕН СКАЛП!" Брижит пуца од љубоморе, жене види као претњу: "Неће доћи у Јелисејску палату!"
УТИЦАЈНИ француски новинар Флоријан Тардиф у својој новој књизи тврди да је Брижит Макрон уверена да су све жене потенцијалне претње њеном браку, те да желе да заведу њеног супруга Емануела Макрона.
25. 05. 2026. у 11:20
Коментари (0)