ПОГЛЕДАЈТЕ СНИМАК ДРАМАТИЧНЕ АКЦИЈЕ УКП: Бацили их на земљу и ставили лисице, ухапшени рекеташи и пиромани (ВИДЕО)
03. 02. 2026. у 17:27
ПОЛИЦИЈА под пуном опремом упала у ресторан и по налогу Вишег јавног тужилаштва у Београду ухапсила осумњичене.
Повезане вести
"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Велика акција УКП-а, ухапшено више лица после неколико месеци истраге
ПРИПАДНИЦИ УКП-а ухапсили су јуче неколико лица због кривичних дела кријумчарење, злоупотреба положаја, недозвољена трговина и прање новца, сазнају "Новости".
12. 02. 2026. у 09:24
ПАЛИ РЕКЕТАШИ И ПИРОМАНИ БЕОГРАДСКИХ ЛОКАЛА: Драматична акција УКП- а у познатом ресторану
У једном познатом ресторану у Београду данас је у акцији УКП и Вишег јавног тужилаштва у Београду ухапшено неколико припадника криминалне групе која се сумњичи за рекетирање и паљење локала по престоници.
03. 02. 2026. у 17:06
Најновије из рубрике
ПОГЛЕДАЈТЕ СНИМАК ХАПШЕЊА МАЛОЛЕТНОГ УБИЦЕ ИЗ ОБРЕНОВЦА: Петорица полицајаца га савладала - Мотором се вратио на место злочина (ВИДЕО)
У КРВАВОЈ драми која се данас одиграла у Обреновцу на улици је убијена Мирела М. (51) док је њен емотивни партнер Милан П. (77) тешко рањен, и то од стране властитиог унука.
07. 04. 2026. у 17:36
ОВО ЈЕ ЖЕНА КОЈА ЈЕ УБИЈЕНА У ОБРЕНОВЦУ: Њен партнер се бацио на нож, али није успео да је спаси (ФОТО)
МИРЕЛА М. подлегла је повредама у болници у Обреновцу, након што је њу и њеног патнера избо малолетни Б. П.
07. 04. 2026. у 17:00
ГЛАВНИ СВЕДОЦИ ПОКУШАЈА УБИСТВА НЕЋЕ ДА СВЕДОЧЕ: Суђење за "породични" злочин у Заклопачи
ОТАЦ и брат Владана Димитријевића, који је оптужен за покушај тешког убиства оца 29. априла прошле године у њиховој кући у Заклопачи, одбили су да сведоче данас на суђењу у Вишем суду у Београду. Они као најближи сродници окривљеног према Закону имају право да не сведоче.
07. 04. 2026. у 15:35
ПРИТВОР ЗБОГ ПОВРЕДА ОПАСНИХ ПО ЖИВОТ : Дрвеном мотком, налик оклагији, оштећеном задао више удараца и тешко га повредио
Припадници полиције у Лесковцу ухапсили су П.С.(24) из околине овог града због постојања основа сумње да је извршио кривично дело тешка телесна повреда, а суд му је, на предлог тужилаштва, одредио притвор од 30 дана.
07. 04. 2026. у 15:30
ОГЛАСИЛО СЕ МИНИСТАРСТВО ГРАЂЕВИНАРСТВА: Код Бранковог моста погинуо кинески држављанин, изражавамо саучешће
МИНИСТАРСТВО грађевинарства, саобраћаја и инфраструктуре издало је саопштење а поводом смрти кинеског држављанина на градилишту код Бранковог моста.
07. 04. 2026. у 15:26
Коментари (0)