УБО НОЖЕМ ОЦА У БУТИНУ: Одређен притвор насилном сину из Поповића

Јелисавета Љутић

26. 03. 2026. у 08:15

По предлогу Основног јавног тужилаштва у Панчеву, надлежни суд одредио је притвор у трајању од 30 дана према осумњиченом И.С. (19) из места Поповић због сумње да је извршио кривично дело Насиље у породици.

УБО НОЖЕМ ОЦА У БУТИНУ: Одређен притвор насилном сину из Поповића

Д.Н.

- Осумњиченом се ставља на терет да је 22. марта, око 8.50 часова, у Добрици, након краће вербалне расправе, најпре физички насрнуо на свог оца Г.С. (48) из места Поповић, ударајући га рукама у пределу тела - појашњавају из панчевачког тужилаштва.- И.С. је потом узео кухињски нож и њиме нанео повреду оцу у виду убодне ране у пределу бутине леве ноге.
Основно јавно тужилаштво ће, како кажу, у даљем току поступка предузети све законом предвиђене радње у циљу утврђивања чињеничног стања.
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот"

КАРДИОВАСКУЛАРНИ хирург са више од 25 година искуства, који је и сам преживео срчани удар, издао је озбиљно упозорење о свакодневним намирницама. Истиче како је ултрапрерађена храна један од водећих узрока преурањене смрти, опаснија чак и од дувана.

05. 05. 2026. у 14:46

Коментари (0)

Како да од детета направите самопоуздану и успешну особу? Два савета Сигмунда Фројда за све родитеље