ПРЕТИО РАДНИЦИ НОЖЕМ ЗБОГ НОВЦА? Полиција поднела кривичну пријаву против младића (17) у Шапцу

25. 03. 2021. у 15:59

ШАБАЧКА полиција је, интензивним оперативним радом, расветлила разбојништво на бензинској пумпи и покушај разбојништва у једној трговинској радњи и, по налогу Вишег јавног тужилаштва, поднела кривичну пријаву против седамнаестогодишњака из околине Шапца, осумњиченог за ова кривична дела.

ПРЕТИО РАДНИЦИ НОЖЕМ ЗБОГ НОВЦА? Полиција поднела кривичну пријаву против младића (17) у Шапцу

Фото: В.Митрић

Сумња се да је овај малолетник 5. марта, маскиран и претећи ножем раднику бензинске пумпе у околини Шапца, из касе узео 7.000 динара.

Такође се сумњичи да је 19. марта, такође маскиран и са ножем у руци, од раднице трговинске радње тражио новац, а када је она почела да дозива упомоћ, он је побегао.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

Коментари (0)

ТРИК ИСКУСНИХ ДОМАЋИЦА: Зашто треба да сипате ПИРИНАЧ у калупе за мафине пре печења?