"ЛЕЗИ ДОЛЕ, РУКЕ НА ПОД!": Полиција спречила опасну примопредају, ухапшено пет особа (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције, у оквиру акције “Гнев”, ефикасним радом ухапсили су пет особа приликом примопредаје око 50 килограма марихуане.
Фото: Принскрин
Ухапшени су Б. П. (25), Н. С. (25), Ћ. О. (31), И. С. (25) и А. Л. (23) због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Сумња се да су Б. П. и Ћ. О., јуче у насељу Миљаковац, из гепека аутомобила марке „пежо“ којим је управљао И. С., а у којем се налазила и А. Л., покушали да преузму марихуану спаковану у две велике торбе и један џак. Полиција је у близини места примопредаје пронашла и Н. С.
Како се сумња, ова дрога је транспортована са подручја Бујановца ка Београду у циљу даље продаје.
Претресом станова и других просторија које осумњичени користе, полицијски службеници пронашли су мању количину дроге, припремљене за даљу продају, као и веће количине новца.
Осумњиченима је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени Вишем јавном тужилаштву у Београду.
Препоручујемо
БАЦИО РУЧНУ БОМБУ: Лесковчанин ухапшен после девет година од учињеног дела
24. 03. 2021. у 17:02
НАСТАВЉА СЕ ПОЛИЦИЈСКА АКЦИЈА "ГНЕВ": Припадници МУП-а ухапсили још једног мушкарца!
19. 03. 2021. у 11:04
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)