УШУЊАО СЕ У КУЋУ И ОПЉАЧКАО СТАРИЦУ (93): Ухапшен осумњичени за пљачку у Нишу
ПОЛИЦИЈА је ухапсила Р. Д. (54) из Прокупља због сумње да је 30. марта ове године ушао у једну кућу у Нишу и украо новац, док је деведесеттрогодишња власница била у дворишту.

Фото Depositphotos
- По налогу Основног јавног тужилаштва у Нишу, Р. Д. је одређено задржавање до 48 часова након чега ће, уз кривичну пријаву, бити приведен тужилаштву, саопштила је полиција.
Препоручујемо

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)