ПРИТВОР ОСУМЊИЧЕНОМ ЗА ОБЉУБУ: Девојчица (13) нестала из прихватилишта, нађена после 16 дана

М. Л.

07. 04. 2021. у 19:16

СУДИЈА за претходни поступак Вишег суда у Крагујевцу одредио је притвор до 30 дана младићу Е.М.(18), из овог града, због сумње да је починио кривично дело обљуба над дететом.

ПРИТВОР ОСУМЊИЧЕНОМ ЗА ОБЉУБУ: Девојчица (13) нестала из прихватилишта, нађена после 16 дана

Фото: Нестали Србија

Са њим је након шеснаест дана потраге пронађена тринаестогодишња А.М. која је 20. марта нестала из Прихватилишта за децу овдашње установе „Кнегиња Љубица“.

Полиција их је пронашла на локацији на подручју Крагујевца која се засад, у интересу истраге, не открива.

Према причи оца малолетне девојчице, она је у прихватилиште смештена да не би била у контакту са тим младићем.

Девојчица је из Прихватилишта отишла у шетњу, али се није вратила. Тренутно се налази у Сигурној кући.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника

ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.

14. 05. 2025. у 09:19

ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА? Јованино питање изазвало смех у студију: Како да се носе с толиком проблемима...

"ДА ЛИ СЕ МАКРОН ДРОГИРА?" Јованино питање изазвало смех у студију: "Како да се носе с толиком проблемима..."

ВОДИТЕЉКА Јована Јоксимовић у јутарњем програму на телевизији К1 дотакла се теме Емануела Макрона и спорне ситуације са марамицом и сумњом о употреби опијата, која се проширила друштвеним мрежама.

13. 05. 2025. у 16:57

Коментари (0)

РУСИЈА ЈЕ ЗГРОЖЕНА: Не може да верује шта јој је Пољска урадила