"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Продужен притвор Мики Алексићу!
09. 04. 2021. у 14:42
АПЕЛАЦИОНИ суд у Београду данас је за још месец дана продужио притвор Мирославу Мики Алексићу, власнику приватне школе глуме, који се терети за укупно 19 кривичних дела од којих је неколико силовања и недозвољене полне радње над својим ученицама од којих су неке и малолетнице.
Повезане вести

МИКА АЛЕКСИЋ ОСТАЈЕ ИЗА РЕШЕТАКА: Учитељу глуме продужен притвор
ВИШИ суд у Београду је продужио је притвор до 30 дана самозваном учитељу глуме Мирославу Мики Алексићу, сазнају "Новости".
12. 03. 2021. у 17:36

"ТРАЖИО ЈЕ ДА СЕ СКИНЕМ, ПА МЕ ЈЕ ДОДИРИВАО": Стравична исповест најмлађе девојке која је пријавила Мику Алексића за сексуално злостављање
УЖАС из Микиног кабинета описала је девојка која је имала 17 година када ју је једног дана учитељ глуме Мирослав Мика Алексић позвао да дође до њега у канцеларију. Ова девојка је најмлађа од 10 девојака које су Алексића оптужиле за силовање и сексуално узнемиравање. Исповест је потресна.
11. 03. 2021. у 22:46
Најновије из рубрике

ГОРИ СТАН У ЦЕНТРУ БЕОГРАДА, КУЉА ЦРНИ ДИМ ИЗ ЗГРАДЕ: Ватрогасци блокирали Балканску улицу, полиција на лицу места
У БАЛКАНСКОЈ улици, јутрос око 10 сати, избио је пожар у стану у једној стамбеној згради.
20. 07. 2025. у 10:51

ТУКАО ЈЕ И ВЕЗАО ЛАНЦИМА: Шта се десило жени која је сва крвава улетела на пумпу - у току акција Вихор
ПРЕТУЧЕНА жена, која је сва крвава пронашла спас на једној бензинској пумпи у Београду, жртва је насиља у породици.
20. 07. 2025. у 10:31

ТЕШКА НЕСРЕЋА У МЛАДЕНОВЦУ: Погинуо возач, троје повређених
ВОЗАЧ аутомобила "даеву матиз" М. Ж. (69) из Јагњила, погинуо је у несрећи која се догодила у Младеновцу када је директно ударио у аутомобил који му је долазио у сусрет.
20. 07. 2025. у 10:22

ДИВЉАЧКИ НАПАД НА ДВОЈИЦУ МЛАДИЋА: Задобили страшне убодне ране - ужас на Дорћолу
ДВА младића од 22 и 21 годину тешко су повређена у нападу који се догодио на Дорћолу у Београду.
20. 07. 2025. у 09:37

ХОРОР У БЕОГРАДУ: Жена крвава улетела на пумпу да тражи помоћ
ЈЕДНА женска особа, брутално претучена, тражила је помоћ на једној бензинској пумпи у Београду.
20. 07. 2025. у 08:54
Bole
09.04.2021. 18:09
Како то овај у затвору а Лечић на слободи,Алексићевим жртвама верујемо а Лечићевим не верујемо.