ХАПШЕЊЕ У АКЦИЈИ "ГНЕВ": Полиција у Лесковцу запленила 250 грама хероина и пиштољ
ПРИПАДНИЦИ лесковачке полиције су, у наставку акције „Гнев“, испред једног хотела у Лесковцу у торбици И. С. (39), из околине овог града, пронашли пакетић са 49 грама хероина, док су током претреса стана и других просторија које користи запленили још 201 грам исте дроге и пронашли пиштољ као и неколико метака.

ФОТО: МУП
Осумњичени је ухапшен, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Лесковцу, због постојања основа сумње да је извршио кривична дела неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога и недозвољена производња, држање, ношење и промет оружја и експлозивних материја.
Полицијска управа у Лесковцу је саопштила да је осумњиченом, по налогу вишег јавног тужиоца, одређено задржавање до 48 сати и да је он, уз кривичну пријаву, приведен тужилаштву.
Препоручујемо

НАСТАВАК ВЕЛИКЕ АКЦИЈЕ "ГНЕВ": Пало хапшење у Сремској Митровици (ФОТО)
08. 04. 2021. у 10:37

ЗАПЛЕЊЕНО ОРУЖЈЕ, МУНИЦИЈА И ДРОГА: Полицијска акција “Гнев” спроведена у три града Србије
25. 03. 2021. у 18:59 >> 18:59

НАСТАВАК АКЦИЈЕ "ГНЕВ" Ухапшени лопови и дилери у две одвојене интервенције
24. 03. 2021. у 19:02

БАЦИО РУЧНУ БОМБУ: Лесковчанин ухапшен после девет година од учињеног дела
24. 03. 2021. у 17:02

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)