ДОЛИЈАО ДРСКИ ЛОПОВ: Новосађанку пресрео на улици па је брутално покрао
ПРИПАДНИЦИ новосадске полиције ухапсили су А.Ћ. (44) из овог града због постојања сумње да је учинио кривично дело тешка крађа.
Foto: Printskrin Youtube/ Комшија Мишковић
Сумња се да је, из корпе на бициклу Новосађанке (60), отео торбу са новцем, личним документима и два мобилна телефона. Жена је покушала да га спречи, али joj је А. Ћ. истргао торбу из руке и побегао.
Оперативним радом, полиција је расветлила ово кривично дело, идентификовала и пронашла осумњиченог. Њему је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, основном тужиоцу у Новом Саду.
Препоручујемо
ЕКСПРЕСНО ДО РАЗБОЈНИКА: Успешна акција полиције у Бањи Ковиљачи
19. 04. 2021. у 21:43
ПОБЕГАО КАДА СУ НАИШЛИ ВЛАСНИЦИ: Ухапшен осумњичњени за покушај крађе у Кисачу
19. 04. 2021. у 16:23
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)