УПАО У КУЋУ И ВЕЗАО МУЖА И ЖЕНУ? Расветљено разбојништво у Шапцу, ухапшен осумњичени мушкарац (33)

В.М.

21. 04. 2021. у 16:27

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Шапцу, интензивним радом, расветлили су разбојништво почињено пре седам дана и ухапсили суграђанина М. Д. (33) осумњиченог да је извршио ово кривично дело, потврђено нам је у ПУ Шабац.

УПАО У КУЋУ И ВЕЗАО МУЖА И ЖЕНУ? Расветљено разбојништво у Шапцу, ухапшен осумњичени мушкарац (33)

Фото Д. Ристић

Сумња се да је сада ухапшенио маскиран, 14. априла, у раним јутарњим сатима, ушао кроз прозор подрума у кућу педесетогодишњег мушкарца и, уз претњу пиштољем, везао њега и његову супругу, тражећи новац.

Потом је, како се сумња, одвезао жену, а она му је дала већу суму новца у еврима. Осумњичени је побегао, а полиција га је неуморним, професионалним радом, уз налоге и савете из Вишег тужилаштва, идентификовала.Такође, пронађен је и сав украдени новац и биће враћен власнику.

По налогу Вишег јавног тужилаштва у Шапцу, осумњиченом је одређено задржавање до 48 часова и он је, уз кривичну пријаву, приведен тужиоцу. Тужилац ће да одлучи да ли ће за ухапшеног, по истеку полицијског задржавања, да предложи притвор судији за предходни поступак Вишег суда у Шапцу.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

ХАОС У РУСИЈИ: Репрезентативац Србије прво проглашен за непријатеља Украјине, а потом није могао да верује шта га је снашло у престоници