СКИДАЛИ КАТАЛИЗАТОРЕ СА ВОЗИЛА? Двојица осумњичена за пет тешких крађа
ПРОТИВ двојице двадесетседмогодишњака из Чуруга, полиција у Новом Саду је поднела кривичне пријаве због сумње да су починили пет тешких крађа.

Никола Фифић
Полиција их је ухапсила у Темерину, одмах пошто су, како се сумња, са аутомобила једног мештанина украли катализатор који је полиција пронашла код њих.
Њих двојица се, такође, терете да су, на подручју Новог Сада, украли катализаторе са још четири возила, а код осумњичених су пронађена и хидраулична клешта којима су, како се сумња, чинили ова кривична дела.
Полиција је пронашла и остале украдене катализаторе и вратила их власницима.
Препоручујемо

"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: У Београду ухапшен возач Слободана Кашћелана
22. 04. 2021. у 12:53

УХАПШЕНИ ПОЛИЦАЈЦИ: Приведени због сумње на злоупотребу службеног положаја
21. 04. 2021. у 17:40

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!
ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".
27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

"ПОЧИВАЈ У МИРУ" Бајић се опростио од драгог колеге: "Нека ти је вечна слава"
ГЛУМАЦ, редитељ и професор глуме Енвер Петровци преминуо је у 72. години, 22. септембра.
27. 09. 2025. у 09:35
Коментари (0)