АКЦИЈА ПОЛИЦИЈЕ У НИШУ: Ухапшени мушкарци након што су из аутомобила избацили пакет са хероином
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова у Нишу, брзом и ефикасном акцијом ухапсили су З. М. (1973) и Б. С. (1975) из овог града због постојања основа сумње да су извршили кривично дело неовлашћено држање опојних дрога.

Фото: Д. Н.
Они се сумњиче да су из аутомобила избацили пакет са мањом количином хероина након што су се оглушили о наређење полиције да се зауставе.
Полиција их је убрзо сустигла и ухапсила, а теститањем возача „аудија“ утврђено је је возио под дејством психоактивних супстанци, па ће против њега бити поднета и прекршајна пријава из Закона о безбедности саобраћаја на путевима.
По налогу Основног јавног тужилаштва у Нишу, З. М. и Б. С. је одређено задржавање до 48 часова и они ће, уз кривичну пријаву, бити приведени тужиоцу.
Препоручујемо

БОРБА ЗА ОПСТАНАК У НИШУ; Тренер Радничког: Утакмица са Радом мало финале
08. 05. 2021. у 13:41

ФОТОГРАФИЈЕ ЗГРАДЕ НАКОН ПОЖАРА У НИШУ: Уништена два стана - полиција врши увиђај (ФОТО)
08. 05. 2021. у 11:27

ГОРЕО СТАН У ЦЕНТРУ НИША: Ватрогасци евакуисали петоро станара (ФОТО)
08. 05. 2021. у 09:46

ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59

СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)