ХАПШЕЊЕ У ТЕМЕРИНУ: Полиција у кући пронашла хероин, амфетамин и смесу за увећање масе наркотика
ПОЛИЦИЈА у Темерину ухапсила је мештане Д. К. (30) и Б. Б. (28), због постојања основа сумње да су учинили кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.

Фото: З.Г.
Претресом куће коју користе осумњичени, полиција је пронашла хероин, амфетамин, марихуану, смесу за увећање масе наркотика, две дигиталне ваге и новац за који сумња да је стечен продајом дроге.
Осумњиченим Д. К. и Б. Б. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведени, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.
Препоручујемо

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)