ХТЕО ДА ПОБЕГНЕ СА ЛИЦА МЕСТА: ​ У Сомбору ухапшен возач који је усмртио бициклисткињу

22. 05. 2021. у 15:14

ПРИПАДНИЦИ МУП-а у Сомбору ухапсили су Ж.К. (38) из околине Сомбора због постојања основа сумње да је извршио кривично дело - тешко дело против безбедности јавног саобраћаја.

ХТЕО ДА ПОБЕГНЕ СА ЛИЦА МЕСТА: ​ У Сомбору ухапшен возач који је усмртио бициклисткињу

Фото: Депозит

- Он се терети да је синоћ око 18.40 часова управљајући аутомобилом марке „опел астра" на раскрсници улица Првомајски булевар и Фрушкогорска налетео на аутобус, а потом и на двоје бициклиста који су задобили телесне повреде - кажу у сомборској полицији. 

Жена која је управљала бициклом преминула је од задобијених повреда на путу ка болници. Ж. К., који је како се сумња био под дејством алкохола, после саобраћајне незгоде покушао је да побегне с лица места, али га је у томе спречио саобраћајни полицајац који није био на дужности. 

Осумњиченом је по налогу тужиоца Вишег јавног тужилаштва у Сомбору, одређено задржавање до 48 часова, након чега ће бити приведен на саслушање. 
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет

ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.

13. 02. 2026. у 12:40

Коментари (0)

ЗАХВАЛИО МУ СЕ СЕ НА ПОДРШЦИ: Малинин одушевио свет па ОЛИМПИЈСКУ медаљу поклонио МАЧКИ