ПРВИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА 130 ХУЛИГАНА: Откривено и зашто је дошло до туче после прославе Звездине титуле (ВИДЕО)

Андријана Нешић

22. 05. 2021. у 23:20

ПОСЛЕ туче у Бетон хали, где су демолирана два локала, како сазнајемо, приведено је између 130 хулигана због учествовања у тучи.

ПРВИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА 130 ХУЛИГАНА: Откривено и зашто је дошло до туче после прославе Звездине титуле (ВИДЕО)

Фото: Новости

Група “навијача” је ломила инвентар у два ресторана који се налазе у оквиру Бетон хале.

Једна особа је повређена у Карађорђевој улици под за сада неутврђеним околностима и њој је прву помоц указала Зандармерија. Полиција је у потпуности успоставила контролу. Навијачи су се разишли и више нема проблема.

На лицу места били су министар унутрашњих послова Александар Вулин и нацелник ПУ за град Београд Веселин Милић. Они су дали подршку полицајцима који су ефикасно интервенисали и успоставили јавни ред и мир. 

Оперативна сазнања указују да обезбеђење тих локала раде навијачи Партизана и због тога су највероватније навијачи Звезде упали у те објекте.

Фото: Новости

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - краљице злочина

ИДЕЈА ЗА „УБИСТВО У ОРИЈЕНТ ЕКСПРЕСУ “ РОЂЕНА У СРБИЈИ: 50 година од смрти Агате Кристи - "краљице злочина"

КАДА је Агата Кристи двадесетих година прошлог века села у легендарни Оријент експрес, није могла ни да слути да ће јој управо тај воз, његови путници и предели кроз које је пролазио, подарити једну од најславнијих прича у историји књижевности.

21. 01. 2026. у 16:48

Коментари (1)

ОДРЕКЛА СЕ ЈАВНО РУСИЈЕ, ПА ОДМАХ ДОЖИВЕЛА ОВО! Велика руска звезда није ни сањала да шта ће да јој се деси