У ПОЖАРУ који је вечерас избио око 21 сат у дворишту зграде у Улици Николе Пашића нема повређених особа. Ватрогасци су дошли са два возила да угасе ватрену стихију која се разбуктала у дворишту зграде и која је претила да захвати паркиране аутомобиле.
Повезане вести
ИСПУЊЕНО ПЛЕМЕНИТО ОБЕЋАЊЕ: Град обезбеднио помоћ за обнову Ненадове куће (ФОТО)
ПОРОДИЦИ Ненада Николића, из села Книћанин код Зрењанина, чија је кућа изгорела у пожару 11. маја, град Зрењанин је обезбедио помоћ у грађевинском материјалу, који је допремљен до градилишта на којем ће нићи нова кућа за трочлану породицу, а осим тога, породица Николић ће бити ослобођења плаћања градских комуналних услуга и пореза на објекту за ову годину.
22. 05. 2021. у 19:13
ДЕТАЉИ ЕКСПЛОЗИЈЕ У ЗЕМУНУ: Из ватре извукли жену, пожар избио у кухињи
У УЛИЦИ Џона Кенедија око 16.45 избио пожар у стану. Ватрогасци су Два возила и девет ватрогасаца су изашла на терен.
22. 05. 2021. у 17:58
ЕКСПЛОЗИЈА У ЗЕМУНУ! На терену спасилачке екипе, има повређених
У УЛИЦИ Џона Кенедија број 31 у Земуну дошло је до експлозије.
22. 05. 2021. у 17:24
ДА ЛАКШЕ ПОДНЕСЕ БОЛ ЗА ДЕТЕТОМ: Град Сремска Митровица обезедиће кров над главом самохраној мајци која је изгубила ћерку у пожару
ПОЖАР је Беби Јовановић (28) из Шашинаца код Сремске Митровице, самохраној мајци четворо деце из загрљаја заувек отргао седмогодишњу ћерку, али њена породица неће остати на улици.
19. 05. 2021. у 18:23
ПОЖАР У РАФИНЕРИЈИ НАФТЕ ПАНЧЕВО: Угашен брзом интервенцијом ватрогасне бригаде НИС
У РАФИНЕРИЈИ нафте Панчево данас је дошло до почетног мањег пожара на постројењу Вакуум дестилације (С-2200) који је брзом интервенцијом ватрогасне бригаде НИС-а ефикасно угашен.
18. 05. 2021. у 00:57 >> 01:00
Најновије из рубрике
Извесна само неправда: Још траје покушај дописника "Новости" из Лознице да наплати судске трошкове од нападача
СУДСКИ извршитељ, коначно је, први пут, али готово симболично, пописао ствари у кући у којој живи бивши полицајац Полицијске управе Београд, који је осуђен због тога што је Владимиру Митрићу, дописнику "Вечерњих новости" из Лознице, 12. септембра 2005. године, у улазу зграде у којој је живео, нанео тешке телесне повреде, и зашта је осуђен, правоснажно, на годину дана затвора. Казну, ипак, није морао до краја да издржи, јер је био обухваћен аболицијом тадашњег председника Републике Србије, а дописнику "Новости" и држави није измирио ни динар за судске трошкове по основу четири правоснажне пресуде.
17. 04. 2026. у 21:40
Подигнута оптужница за покушај убиства у Панчеву: Оптужени стигао из Аранђеловца, па пуцао у Јожефа
Више јавно тужилаштво у Панчеву подигло је данас оптужницу против окривљеног Л. М. (40) из Аранђеловца због постојања оправдане сумње да је 7. 7. 2025. године у 4.18 часова на улазу куће у Панчеву у Улици Максима Горког са умишљајем покушао да лиши живота оштећеног Јозефа Бисака (32).
17. 04. 2026. у 17:26
Тукао човека летвом по глави и телу: Панчевачко ОЈТ подигло оптужницу против Н.Р. (20), тражи казну затвора од 14 месеци
Основно јавно тужилаштво у Панчеву поднело је данас надлежном суду оптужни предлог против Н.Р.(20) из Јабуке, због сумње да је извршио кривично дело Тешка телесна повреда.
17. 04. 2026. у 17:06
Убиство Блажа Ђуровића: Укинута првостепена пресуда - Апелација потврдила ослобађање Иванова, за Весковића наложен нови претрес
Апелациони суд у Београду укинуо је данас део пресуде Вишег суда којом је Дарко Весковић, звани Прика, био осуђен на казну затвора од 15 година због ношења оружја и убиства Блажа Ђуровића 10. марта 2018. године на Душановцу и наложио првостепеном суду да понови суђење.
17. 04. 2026. у 16:40
"Волели смо бичевање, везао сам јој кабл око врата": Шокантни детаљи одбране Огњена Дабетића, оптуженог за убиство Ное Миливојев
ОГЊЕН Дабетић, оптужен за тешко убиство Ное Миливојев, трансексуалца са којим је био у вези, у јуну 2024. године, признао је на неки начин данас у Вишем суду у Београду да ју је убио, али је тврдио да се то десило у моментима када је она њега напала ножем.
17. 04. 2026. у 16:39
Коментари (0)