ТЕШКА САОБРАЋАЈНА НЕСРЕЋА КОД ЛОЗНИЦЕ: Једна особа погинула на лицу места - троје тешко повређено
У КАСНИМ поподневним сатима, око 17 часова, на магистралном путу Ваљево-Лозница, на граници села Корените и Горњих Недељица, код насеља Гнила, догодила се саобраћајна несрећа у којој је једна особа погинула, а троје је тешко повређених, потврђено је „Новостима“ у полицији.

Фото: В.Митрић
До удеса је дошло када је возач „џете“, који је ишао из правца Лознице, на том делу друма познатом по кривинама, претицао „фићу“, па му је у сусрет дошао „пасат“, који је био на својој страни и ишао је из правца Ваљева.
Уследио је тежак удес. Повређени су одмах превезени у лозничку болницу, а извесно је да су тешко повређени, мада још нема информацијама да ли су повреде опасне по живот.
Препоручујемо

УДЕС НА ПРУЗИ: Сударили се воз и моторно возило, обустављен железнички саобраћај!
29. 05. 2021. у 20:18

ПУТИН О ИСПОРУЦИ "ТОМАХАВКА": Ако Украјина нападне оружјем дугог домета, одговор ће бити запањујући
АКО Украјина покрене нападе оружјем дугог домета на Русију, одговор ће бити запањујући, изјавио је данас руски председник Владимир Путин.
23. 10. 2025. у 17:59

СТИЖЕ ЗИМА КАКВА СЕ ВИЂА ЈЕДНОМ У СТО ГОДИНА? Метеоролози одговорили на спекулације о "зими века"
НЕМАЧКИ портали су преплављени информацијама о екстремној зими, улицама прекривеним снегом и екстремним временским условима који прете земљи.
23. 10. 2025. у 17:38

СПАВА ПОРЕД ВЦ ШОЉЕ БЕЗ ПОКЛОПЦА Хаос у затвору где је Саркози, вичу му: "Осветићемо Гадафија!" Посебан третман за бившег председника
"СВИ затвореници праве буку, вичу, лупају по зидовима..."
22. 10. 2025. у 15:32
Коментари (0)