"НОВОСТИ" САЗНАЈУ: Ученик скочио кроз прозор школе у Крушевцу - Поломио обе ноге
31. 05. 2021. у 14:07
ПРЕЛОМ обе ноге задобио је данас ученик стар 13 година када је скочио кроз прозор Основне школе Бранко Радичевић у Крушевцу, сазнају "Новости".
Повезане вести
СНИМАК СА МЕСТА ЗЛОЧИНА У КОВИНУ: Син убио мајку - Тело жене пронађено два дана након бруталног убиства (ВИДЕО)
М.Д. (25) из Ковина, који је лишен слободе због сумње да је у породичној кући у том граду убио мајку, брани се ћутањем, сазнају „Новости“.
31. 05. 2021. у 12:49
Најновије из рубрике
ОГЛАСИО СЕ МУП О ДВОСТРУКОМ УБИСТВУ У СЕЛУ ЗАВИДИНЦЕ КОД БАБУШНИЦЕ
Министарство унутрашњих послова огласило се због убиства у селу Завидинце које се налази недалеко од Бабушнице.
14. 11. 2025. у 23:55
ОД ОСУЂЕНЕ ДО СВЕДОКА: Због убиства Шуше биће саслушана жена, која је осумњиченог за убиство возила до границе
ДАНИЈЕЛА Здравковић, која је првобитно била сумњичена за помагање сада оптуженима за тешко убиство Милана Шуше 17.2.2024. године Сањину Штилићу и Бранку Савовићу, биће саслушана као сведок у поступку који се против њих води у Вишем суду у Београду.
14. 11. 2025. у 23:30
"ПАО" ДИЛЕР У ОБРЕНОВЦУ? Пронађен хероин
Припадници Министарства унутрашњих послова у Београду, ПС Обреновац, у сарадњи са Вишим јавним тужилаштвом у Београду, ухапсили су Л. М. (27) због сумње да је извршио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
14. 11. 2025. у 23:10
ЦЕЛО СЕЛО У ШОКУ: Мештани о убиству оца и сина код Бабушнице
МЕШТАНИ села Завидинце у коме се данас десило висеструко убиство у коме су убијени отац М.Л.(69) и син М.Л. (41) у чуду су због обог немилог догађаја.
14. 11. 2025. у 22:26
ДЕТАЉИ ТЕШКЕ САОБРАЋАЈНЕ НЕСРЕЋЕ КОД ЧЕНЕЈА: Полицајац слетео са пута
МУШКАРАЦ стар 34 године, погинуо је вечерас у саобраћајној несрећи која се догодила код Ченеја.
14. 11. 2025. у 21:11
Коментари (0)